Ďakujem Vám za všetky Vaše názory a že zachovávate zásady slušného správania.
Anonýmne príspevky a príspevky, ktoré nespĺňajú túto podmienku, budú odstránené.

VLOŽIŤ ODKAZ
11
February 10, 2015 - 02:35 PM
ja
 Ďakujem za Vaše slová, ktoré odzneli pri poslednej rozlúčke s Jurajom Mikulášom z Topoľčian........
zmazať # 11
10
March 26, 2013 - 11:43 AM
Vladimir Jellus
jellus@gmail.com
 Ahoj Marcel,
mozno si na mna este matne pamatas, aj ked jedno "l" si mi z priezviska zabudol ;-) Ked si zacinal v Zazrivej, tak som Ti konkuroval dlzkou vlasov a dlzkou nosa, takze ma obcas babky zastavili, aby som ich vyspovedal. To dost dobre neslo, ale teraz zastavuju takto mojho syna Tomasa (SJ) a ono to uz ide. Vdaka za stretnutie s Tebou vtedy a teda aj teraz, aj ked len touto formou.
Vlado
zmazať # 10
9
December 24, 2011 - 01:25 PM
Andy VAVREK
 Ahoj Marcel.
Prajem ti požehnané Vianoce, veľa veľa Božieho požehnania, milostí a darov Ducha Svätého.
Myslím dnes zvlášť aj na Teba a opäť si ťa pripomeniem Tvojimi skvelými piesňami nielen na dnešnej Polnočnej ale aj po celé Sviakty.
PS: Táto stránka je úžasná, len mi tu chýba album Vianoce v srdci. Tak rád by som si ho znova vypočul. ;-)
zmazať # 9
8
January 24, 2011 - 12:02 AM
Miloš
m.zak@slovanet.sk http://www.videostudiomm.szm.sk
 Pozdravujem Vás, pán farár. Mal som tri roky ked som Vás registroval v našom nižnianskom kostole. Asi ste boli ako tvrdošansky kaplan zastupovať pána pátra Kolejáka. Nedávno som doma na MG páske objavil záznam čo nahral moj otec počas omše. Sú tam skladby z omše ako: Nech slnko svieti, Pane zmiluj sa, Sláva Bohu, Prijmi Pane obeť čistú. Hrali to tuším muzikanti z Nižnej - Ferko Tuka, Štefan Tuka , Janko Kuboš - terajší kňazi, Jano Jurina atď. V hovorenom slove počuť váš hlas. Hoci je ho tam dosť málo, lebo otec sa skor zameral na tie skladby, čo hrali sa počas omše. To nahral len tak na chóre z repráku na starý magnetofón Unitra. Veľmi sa mi páči Vaša stránka. Ja som sa s Vami stretol ako kameraman v Tvrdošíne keď ste boli sobášiť - Slovensko-Španielska svadba a raz som bol aj u Vás vo farnosti na jednom sobáši. V našom fotoarchíve som našiel fotku z 50 výročia vysviacky prof. Štefana Šmálika v roku 1984, kde koncelebrujete sv. omšu. Pošlem Vám ju niekedy emailom. Nech sa darí. Miloš.
zmazať # 8
 1  2  3